شرایط عممومی فرانسه

شرایط عمومی کشور فرانسه

فرانسه را می توان یکی از بزرگ ترین کشورهای اروپا دانست. این کشور، در شمال شرق با کشورهای آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ، و از جنوب شرقی با سوئیس و ایتالیا و از جنوب غربی با اسپانیا و از طریق کانال انگلیسی با انگلستان، هم مرز است.

کشور فرانسه را می توان به عنوان دروازه ورود به اروپا در نظر گرفت. زیرا چندین فرودگاه بین المللی بزرگ در این کشور وجود دارد که دو مورد از این فرودگاه ها در شهر پاریس واقع است. فرانسه محبوب ترین مقصد گردشگری در اقصی نقاط جهان است.

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود افراد از اقصی نقاط جهان برای تفریح و تنوع به کشور فرانسه مسافرت کنند. از جمله این عوامل می توان به طبیعت زیبای این کشور، آب و هوای فوق العاده و فعالیت های تفریحی در فضای باز نظیر زمین های گلف، موزه های هنری و گالری ها و موارد دیگر اشاره نمود.

مردم فرانسه، بسیار مودب و رسمی هستند. در کل دنیا، مردم فرانسه به عنوان افرادی شیک پوشی در ظاهر و لباس شناخته شده و بسیاری از کشورها به دلیل همین ویژگی ها، معتقد هستند که مردم فرانسه افراد متکبری هستند.

22 منطقه رسمی در کشور فرانسه وجود دارد که هر کدام از این مناطق به بخش های دیگر نیز تقسیم می شوند.

از شمال تا جنوب کشور فرانسه، می توانید انواعی از آب و هوا را تجربه کنید. شما اگر مطالعات کافی در مورد پاریس ، پایتخت فرانسه نداشته باشید، نمی توانید به صورت صحیح در مورد فرانسه اظهار نظر کنید.

یکی از جذاب ترین و باشکوه ترین پایتخت ها، پاریس است. برج ایفل و موزه مشهور لوور، در شهر پاریس قرار دارد.

پاریس ، نمونه بی بدیلی از ثروت و طراحی های جذاب معماری است  و بنابراین شهر بسیار گران قیمتی به شمار می رود. جاذبه های فرهنگی فوق العاده جذابی در پاریس وجود دارد. بیشتر از 60 میلیون نفر در این کشور سکونت دارند و مردم این کشور به زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند.

واحد پول فرانسه، یورو بوده و در این کشور، صنایعی نظیر جنگلداری، ماهیگیری، حمل و نقل، ماشین آلات وصنعت، رونق چشمگیری داشته و نقش بی بدیلی در جذب گردشگران و چرخش اقتصاد فرانسه دارد.

تحصیل در فرانسه نیز برای بسیاری از افراد، تبدیل به هدف متعالی شده است. هزینه پایین دانشگاه ها، فرصتی برای دانشجویان از سرتاسر دنیا به ارمغان می آورد که باعث افزایش انگیزه دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی به این کشور می شود.