شرایط ثبت شرکت در کانادا

شرایط ثبت شرکت در کانادا

در این مقاله، قصد داریم در مورد ثبت شرکت در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در این کشور از طریق ثبت شرکت و مراحل ثبت کشور در کانادا، صحبت کنیم.

بسیاری از افراد ، تصمیم دارند که از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا، اقدام به اخذ اقامت در این کشور نمایند و قطعا در این راه ، با چالش های بسیاری مواجه خواهند شد. در نظر داشته باشید که ثبت شرکت، یک امر حقوقی است و در صورتی که با امور حقوقی حاکم بر کانادا، آشنایی لازم را نداشته باشید، قطعا با مسائل و مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد.

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که ایرانیان چگونه قادر هستند در کانادا، به ثبت شرکت بپردازند، استانداردهای سرمایه گذاری و میزان امنیت سرمایه در خصوص ثبت شرکت در کانادا به چه صورت است؟ برای ثبت شرکت در کانادا به چه میزان هزینه نیاز داریم.

تمامی افرادی که تصمیم به ثبت شرکت در کانادا دارند می بایست مد نظر داشته باشند که اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا، یکی از مهم ترین راهکارهایی است که اکثرا صاحبان کسب و کار، آن را مورد توجه خود قرار می دهند.

ثبت شرکت در کانادا علاوه بر امتیاز اخذ اقامت در این کشور، سود بسیاری را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می آورد و دلیل آن هم اقتصاد بسیار پیشرفته حاکم بر کشور کانادا است.

شرایط عمومی ثبت شرکت در کانادا

کانادا کشوری بسیار گسترده و پهناور است که در شمال قاره امریکا واقع شده و شامل 10 استان است. آب و هوای بخشی از این کشور، به دلیل مجاورت به قطب شمال، سرد وقطبی است و به نوعی خالی از سکنه می باشد. از جمله پرجمعیت ترین شهرهای کشور کانادا، شهر تورنتو، مونترال و ونکور است. بزرگ ترین آبشار جهان، نیاگارا در مرز میان امریکا و کانادا واقع شده است. پایتخت سیاسی کانادا، شهر اتاوا است که این شهر، از حیث اقتصادی و سیاسی، مهم ترین و بزرگ ترین استان کانادا به حساب می آید. زبان رسمی کشور کانادا، انگلیسی وفرانسوی است. از نقطه نظر فن آوری و صنعتی، کانادا را می توان پیشرفته ترین کشور دانست که سیستم اقتصادی حاکم بر این کشور، وابستگی مستقیمی به داد و ستد و ارتباط با ایالات متحدها مریکا دارد.

کانادا را می توانیم کشوری بدانیم که مهاجر پذیر است و برنامه های مهاجرتی جالب و جذابی را برای مهاجران ترتیب می دهد و همین امر زمینه ای را فراهم نموده که کانادا به نیروی کار متخصص در این کشور احتیاج داشته باشد.

گرفتن اقامت در کانادا، روش های متفاوتی دارد. از جمله این روش ها می توان به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، از طریق کار، تولد و ازدواج و یا راهکارهای دیگر اشاره نمود. ولی معمول ترین روش اخذ اقامت در کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و به ویژه ثبت شرکت در این کشور است.

کشور کانادا، 11 ایالت دارد و هر یک از این ایالت ها، قوانین مخصوص به خود را در زمینه ثبت شرکت دارند. چنانچه تصمیم دارید از طریق ثبت شرکت، اقامت در کانادا را اخذ نمایید می بایست طبق الزامات هر ایالت، به کار خود ادامه دهید. ولی در نهایت، در نظر داشته باشید که برنامه تجاری دولتی برای کشور کانادا، بسیار حائز اهمیت است. در این طرح تجاری، می بایست دولت کانادا را قانع کنید که طرح پیشنهادی شما ، منافعی را برای اقتصاد کشور کانادا در بر دراد. بنابراین طبق طرح پیشنهادی شما، مبلغی برای سرمایه گذاری در این کشور، به شما تخصیص داده می شود که کمترین میزان سرمایه گذاری در کانادا، 100 هزار دلار کانادا می باشد.

با ما همراه باشید.

تهران- بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475- طبقه 4 واحد 7 

تلفن: 02188322111

@pardisanstudy