انواع ویزا در سوئد

انواع ویزای سوئد

ویزای کوتاه مدت

در صورتی که شما می خواهید به مدت کوتاهی از کشور سوئد دیدن کنید( حداکثر 90 روز در مدت 6 ماه از سال) و کشور شما تحت ویزای شینگن قرار ندارد، موظف هستید که ویزا تهیه کنید.

پیشنهاد ما برای شما، اخذ ویزای شینگن است. ویزای شینگن به شما این امکان را می دهد که نه تنها وارد سوئد شوید، بلکه می توانید به کشورهای دیگر منطقه شینگن نیز مسافرت کنید. فقط به خاطر داشته باشید که دوره 90 روزه  از روزی شروع می شود که از مرز سوئد عبور کنید.

در صورتی که قصد دارید از چند کشور به صورت همزمان بازدید کنید، می بایست درخواست ویزای شینگن کشور مقصد را کشور دیگری انتخاب کنید که قصد دارید مدت زمان بیشتری در آنجا اقامت نمایید.

ویزای توریستی سوئد

شهروندان غیر اروپایی که تمایل دارند به کشورهای ناحیه شینگن مسافرت کنند، موظف هستند برای دریافت ویزای شینگن کوتاه مدت، با عنوان ویزای توریستی اقدام نمایند. ویزای توریستی، ویزایی است که به شما اجازه اقامت در کشورهای تحت منطقه شینگن را می دهد و دارای زمان مشخصی نیز هست. در حالت عادی حداکثر 3 ماه یا 90 روز می توانید در کشورهای منطقه شینگن اقامت داشته باشید و تا پیش از پایان این 90 روز، می بایست به کشور زادگاه خود باز گردید.

ویزای تحصیلی سوئد

کشور سوئد را می توان محبوبترین کشور برای ادامه تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان دانست. و دانشجویان بسیاری از اقصی نقاط دنیا تمایل دارند که برای تحصیل در کشور سوئد، درخواست ویزای دانشجویی بدهند.

ویزای کار سوئد

ویزای کار سوئد

برای این که شما در کشور سوئد مشغول به کار باشید نیاز است که اقدام به تهیه ویزای کاری نمایید. ویزای کاری به شما این امکان را می دهد تا به صورت کاملا قانونی در کشور سوئد به تجارت و کسب و کار بپردازید.چ

ویزای ازدواج سوئد

ویزای دیگری با عنوان ویزای ازدواج شناخته می شود که این ویزا به شما اجازه می دهد در صورتی که همسرتان شهروند سوئد است، به راحتی به این کشور مهاجرت نمایید.

ویزای شهروندی سوئد

برای این که شهروند سوئد شوید قوانین سختگیرانه ای وجود دارد. در شرایط کلی متقاضیان واجد شرایط، می بایست درخواست شهروندی خود را اعلام نمایند  و پس از یک دوره طولانی زندگی در سوئد، جزء شهروندان این کشور محسوب می شوند و می توانند برای مدت زمان طولانی  وحتی برای همیشه در این کشور اقامت بگیرند.

ویزای ترانزیت سوئد

ویزای ترانزیت به شما این امکان را می دهد تا از طریق کشور سوئد( البته بدون اقامت در سوئد و خرج شدن از منطقه حمل و نقل فرودگاهی) به کشور دیگری در حوزه شینگن مسافرت نمایید. این نوع ویزا چندان رایج نیست زیرا اتباع اروپایی نیاز به چنین ویزایی ندارند و این ویزا برای آنها صادر نمی شود و تنها برای اتباع کشورهای ناحیه غیر شینگن، اجباری می باشد.

ادامه دارد.

با ما همراه باشید.

 

با ما تماس بگیرید.

تهران- بالاتر از میدان ونک- جنب بانک سامان- پلاک 2475 طبقه 4- واحد 7

تلفن: 02188322111

اینستاگرام: @pardisanstudy