اقامت در کانادا پس از تحصیل با استفاده از روش سرمایه گذاری

اقامت در کانادا پس از تحصیل با استفاده از روش سرمایه گذاری

یک روش دیگر برای این که دانشجویان قادر به اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا باشند، سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشور کانادا است. کشور کانادا را می توانیم یکی از بهترین و امن ترین سیستم های مالی و بانکداری در سراسر دنیا دانست. و همین برجستگی سیستم مالی و بانکداری باعث شده است که افراد بسیاری علاقه به سرمایه گذاری در این کشور داشته باشند. البته نکته حائز اهمیت این است که به منظور اخذ اقامت در کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری، شما هیچ نیازی ندارید که حتما در این کشور به تحصیل پرداخته باشید ولی برای اخذ و تمدید اقامت در کانادا نیز می توان از روش سرمایه گذاری در این کشور، بهره برد. مزیتی که می توان برای تحصیل و پس از آن سرمایه گذاری در کانادا برشمرد این است که شما در صورتی که از ندزیک با کشور کانادا و شرایط بازار کار این کشور، آشنایی داشته باشید و یا این که توانسته باشید تخصصی در کانادا به دست آورید، نسبت به شخصی که از خارج از کانادا اقدام به سرمایه گذاری در کانادا نموده است، تصمیمی آگاهانه تر و هوشمندانه تری خواهید گرفت.

در نظر داشته باشید که هر کدام از ایالت های کانادا، دارای برنامه ای مخصوص به خود هستند که این برنامه ها برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا، پیاده می شوند و بنابراین شما می بایست با توجه به شرایط خاص و منحصر به فرد و شخصی خود، مناسب ترین راهکار برای اقامت در کشور کانادا را برگزینید.

از جمله محبوب ترین و مشهورترین روش های سرمایه گذاری در کشور کانادا می توان به روش سرمایه گذاری صد هزار دلاری در ایالت بریتیش کلمبیا، روش سرمایه گذاری 210 هزار دلاری در ساسکاچوان و منیتوبا و همین طور سرمایه گذاری در ایالت کبک ، اشاره نمود.

سرمایه گذاری در کشور کانادا، انواع مختلفی دارد که در مقالات آتی به انواع سرمایه گذاری در کشور کانادا خواهیم پرداخت.

با ما همراه باشید.

تهران- بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475- طبقه 4 واحد 7

تلفن: 02188322111

@pardisanstudy