اطلاعات تکمیلی دانشگاه هایپر ایسلند( قسمت هفتم)

تسریع فعالیت های دیجیتال

یادگیری چگونگی مهارت ها و فعالیت های پیچیده و چشم اندازها و به کار گیری مشتریان و توسعه مهارت های محیطی.

بازاریابی دیجیتال و جلوگیری از هک شدن

یک دوره سه روزه در خصوص بازاریابی دیجیتال انجام می گیرد که کانال ها و استراتژی های مختلف را  در سازمان شما به هم متصل می نماید.

دوره های نوآوری

یک دوره آنلاین نوآوری برای یادگیری و اعمال ابزارهای ضروری ، تکنیک ها و روش های نوآوری

. عملکرد تیمی و همکاری

به صورت گروهی در مورد فعالیت های پویا و استراتژیک ، فرهنگ ها و اجرای دستورالعمل ها کار کنید. در این دوره سه روزه می توانید خلاقیت های خود را وابسته به نیازهای گروه به اشتراک بگذارید.

درک نقش گروه ها و رهبری

یک دوره پنج روزه برای بیان چگونگی تاثیرات اعضا و رهبران گروه در دانشگاه هایپر ایسلندبرگزار می شود.

دوره دیجیتال مارکتینگ آنلاین

این دوره شش هفته ای برای گسترش رقابت دیجیتال مارکتینگ و رسیدن به اهداف نوین و به کارگیری تکنیک ها و تاکتیک های تخصصی به کار برده یم شود و شما می توانید به راحتی در این دوره شرکت کنید و فرایندهای دیجیتال مارکتینگ خود را ارتقا بخشید.

تصمیم گیری داده محور

یک دوره تصمیم گیری داده محور دو روزه و سه روزه برای درک نگرش های تجاری در دانشگاه هایپر ایسلند برگزار می گردد.

تیم های آموزشی در عصر دیجیتال

این تیم های آموزشی به شما این امکان را می دهد تا تیم خود را بهتر و موثر تر سازمان دهی کنید و بتوانید تاثیرات بیشتری روی اهداف خود داشته باشید.

با به کارگیری ابزار مدرن برای ارتقا سطح فرهنگ و همکاری و رهبری ، می توانید تغییرات گروهی را تا هر میزان که پیچیده باشد به خوبی مدیریت نمایید.

دوره های استراتژیک برای ارائه محیط های کارگاهی بهتر

یک دوره بهینه برای ارتقا سطح هوشمندی جامعه و ارائه نمونه های اولیه و درک و شناسایی کارگاه ها و جلسات در دانشگاه هایپر ایسلند برگزار می شود.

دوره های تجاری

شناسایی و حل مسائل و چالش های تجاری .

فناوری های دیجیتال

یک دوره سه روزه برای ارائه دانش و اطلاعات به مشتریان و همکاران برای تعاملات دیجیتال در این دانشگاه برگزار می شود.

عملکرد دانشگاه هایپر ایسلند

در یک دوره سه روزه، عملکرد کلی دانشگاه هایپر ایسلند و مهارت ها و ابزارهایی که برای کمک به ارتقا فرایندهای تیمی شما به کار گرفته می شود، مورد بحث قرار می گیرد.

هایپر ایسلند ، دانشگاهی است که در طی 20 سال گذشته دوره های زیادی را به صورت مجازی و آنلاین برگزار کرده است. با نفوذ صنعت و مدیریت برنامه ها در دانشگاه، هایپر ایسلند تبدیل به یک مرکز آموزشی تجاری و فردی برای دستاوردهای نوین شده است که در زمینه های استراتژیکی، رهبری و بازاریابی بیشترین نقش را داشته است.

در این دوره ها ، می توان به دو ره های آنلاین نیز اشاره نمود که امروزه مشارکت بسیار زیادی در صنعت داشته است و بهترین ابزارهای دنیای واقعی را برای شما به اشتراک قرار می دهد.

94 درصد از کارمندان دانشگاه هایپر ایسلند اعقتاد دارند که توانسته اند در شرکت های بزرگ سرمایه گذاری کنند و به آموزش و ارتقا دانش خود بپردازند.

90 درصد از نیروهای اجرایی دانشگاه هایپر ایسلند ادعا دارند که توانسته اند یادگیری و توسعه را به گونه ای سازمان دهند که مزایای ضروری را در شرکت نشان دهند.

21 درصد از افراد اذعان دارند که شغل خود را به دلیل عدم امکان توسعه شغلی از دست دادند و مشغول کاری شدند که هایپر ایسلند به آن ها معرفی کرده بود.

هایپر ایسلند چگونه به موفقیت تیم شما کمک می کند؟

ایجاد یک فرهنگ خلاقانه و نوآورانه

ارتقا فعالیت های تیمی شما با در نظر گرفتن مهارت های مورد نیاز در عصر دیجیتال. می توانید فرهنگ کارآفرینی و ابداع و نوآوری را تقویت نمایید.

کاهش گردش مالی کارمندان

هایپر ایسلند به شما کمک می کند تا به کارمندان خود یاد دهید چگونه رشد کنند و شکوفا شوند و به آن ها انگیزه دهید تا در  سازمان شما بمانند و به فعالیت شغلی خود ادامه دهند.

افزایش سرعت کار کارمندان

شما می توانید با ارائه انگیزه ، سرعت کار کارمندان خود را بیشتر کنید و تراز بندی خوبی به آن ها اعطا نمایید.

فعالیت های رهبری را توسعه بخشید.

این دوره ها به شما کمک می کند تا مدیران و رهبران جدید را تربیت کنید و به آن ها کمک کنید تا همواره آماده تغییر باقی بمانند و به صورت انعطاف پذیر به فعالیت شغلی خود ادامه دهند.

دوره های ارائه شده آنلاین

ارائه ابزارها، روش ها و فرایندهای آنلاین به گونه ای است که شما می توانید بهترین نتیجه را در محیط کارگاهی و در زمان واقعی بگیرید . فعالیت های تخصصی و صنعتی خود را به بهترین نحو آموزش ببینید و می توانید در سالیان متمادی به پشتیبانی از این دانش حرفه ای خود فعالیت های شغلی خود را ارتقا بخشید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی، یک دوره سه هفته ای است که به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه اهداف تجاری خود را گسترش دهید و چگونه تعاملات برجسته ای با شرکت های مختلف ، صرفا از طریق رسانه های دیجیتال برقرار نمایید.

تغییر در سازمان

یک دوره پاره وقت شش هفته ای که به صورت آنلاین برگزار شده و به شما کمک می کند تا با به کار گیری ابزارهای نوین بتوانید تغییرات محسوسی در سازمان و کسب و کار خود ایجاد نمایید.

ارائه روش های نوآوری

یک دوره آنلاین و کاربردی شش هفته ای که به شما کمک می کند ابزارهای ضروری را به بهترین نحو به کار گیرید و از تکنیک ها و روش های نوآوری آنلاین استفاده نمایید.

دوره دیجیتال مارکتینگ آنلاین

این دوره شش هفته ای به شما کمک می کند تا رقابت های بازاریابی دیجیتال را به خوبی ارتقا بخشید و به ابزارها، تکنیک ها و تاکتیک های مفید و موثر دست یابید.

رهبری تیم ها در عصر دیجیتال

ارائه راهکارهای جدید برای انجام هرچه بهتر کارها به صورت تیمی  و تاثیرات بیشتر و رسیدن به اهداف برجسته. ابزارهی فرهنگی و رهبری و تغییرات و نگرش ها را نیز می بایست در دست داشته باشید.

شما می توانید از متخصصان امور صنعتی، اطلاعات کسب کنید.

متخصصان امور صنعتی می توانند بهترین آموزش ها را در زمینه های مختلف  به شما بدهند و از ابزارهای متفاوتی نظیر ویدیو و منابع دیگر برای پشتیبانی از شرکت شما استفاده نمایند.

شما می توانید از همکاران خود در سطح جهان آموزش کسب کنید.

می توانید در مباحثات و فعالیت های گروهی در سطح جهان شرکت کنید و از تجربیات همکاران خود استفاده نمایید.

امکان شرکت در جلساتی که به صورت زنده برگزار می شوند.

کارگاه ها  ووبینارهایی وجود دارند که به صورت زنده برگزار می شوند و رهبران و متخصصان شرکت های مختلف در این گروه ها حضور دارند. می توانید در این دوره ها شرکت کنید و چالش های خود را حل نمایید . و یا این که این دوره ها را ضبط کرده و در هر زمان که بخواهید ، آ نها را مجددا تماشا کنید.

برگزاری چالش های هفتگی

شما می بایست ایده ها و ابزارهای جدید را به صورت هفتگی به کار برید و چالش هایی ایجاد کنید که در این چالش ها فعالیت های رقابتی و ارزشی کارگاهی به خوبی مطرح می گردند.

هایپر ایسلند دارای شعباتی در برزیل، فنلاند، سنگاپور، سوئد، انگلستان و امریکا هست و همچنین به صورت آنلاین همگان می توانند از دانشگاه هایپر ایسلند بهره مند شوند.

تاریخچه وفلسفه دانشگاه هایپر ایسلند

طراحی دانشگاه هایپر ایسلند به گونه ای است که تجربه رشد و ارتقا افراد و ورود آن ها به فعالیت های تجاری را به خوبی می توان مشاهده نمود . علی رغم وجود روش های معمولی آموزشی یا ارائه خدمات بهینه آموزشی، شما می توانید روش شناسی آزمون و خطا را به خوبی در این دانشگاه دنبال نمایید و همچنین شبکه گسترده ای از مهارت های صنعتی را در اختیار داشته باشید. از طریق شبکه جهانی اینترنت، می توانید با موسسات و دانشکده ها در ارتباط باشید و خدمات شغلی خود را ارائه دهید. همین طور باید در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد، عاشق نوآوری و ارائه دستاوردهای جدید هستند. به این گونه افراد، نگرش های رهبری جدید داده می شوند تا بتوانند هم در فعالیت های کنونی و هم در آینده به بهترین توفیق دست یابند.

تلاش دانشکده هایپر ایسلند،به موفقیت رسیدن شما است.

دانشگاه هایپر ایسلند برای افراد و سازمان هایی که کار می کند که علاقه مند به رشد و شکوفایی هستند. علی رغم آموزش و دانش معمولی، ما به شما تجربیات یادگیری و آموزشی را با استفاده از صنایع تخصصی واقعی ارائه می دهیم و می توانید به صورت مستقیم نیازهای فرهنگی خود را مرتفع کرده و بر چالش هایی که ممکن است در آینده با آن ها روبه رو شوید فایق آید. ما دانشجویان را به گونه ای ترغیب می کنیم که به راحتی وارد محیط کار شوند و در خصوص دانش و مهارت های خود با دید باز عمل نمایند.

دانشکده ما قلب هایپر ایسلند است.

ما دانشجویان را به گونه ای تربیت می کنیم که آماده ورود به فعالیت های صنعتی شوند و از کسب تجربه و تغییر در شیوه کسب و کار خود نهراسند. ما برنامه های تمام وقتی را شکل می دهیم که همه به صورت آنلاین و از طریق سایت هایپر ایسلند قابل دسترسی بوده و همه دانشجویان در قاره های آسیا، اروپا و امریکا می توانند به این دوره ها دسترسی داشته باشند.

دوره هایی متناسب با نیازهای شما

ما میزبان این دوره ها هستیم و دوره های آنلاین به گونه ای تعاملی برگزار می شود و بیشترین تجربیات ، در زمینه برگزاری دوره های آنلاین را داریم و می توانیم به راحتی و با انعطاف پذیری هرچه تمام تر، این دوره ها را سازمان دهی نماییم.

ارائه راهکارهای تجاری و کسب بهترین نتایج

ما با بسیاری از شرکت ها در سراسر دنیا در حال تعامل هستیم و به راحتی می توانیم با دیدی گسترده و فرهنگی پویا، تغییرات دراز مدتی در سازمان ها و موسسات اقتصادی ایجاد کنیم.

هایپر ایسلند چیست؟

زمانی که پیش تازان عرصه فناوری های دیجیتال، در مورد پروژه های سی دی رم کار می کردند، تعداد کمی از افراد بودند که واقعا از تاثیر این سی دی ها در زندگی های معمولی افراد آگاهی داشتند و یا می دانستند که سی دی تا چه میزان در هزاران شغل و فعالیت های تجاری در قرن بیستم، نقش خواهد داشت.

در دانشگاه هایپر ایسلند همه در کنار هم هستند تا یک فرایند جدید یادگیری را ارائه دهند و با کسب تجربیات خود بتوانند به بهترین نتیجه برسند. هایپر از کلمه ای یونانی مشتق شده است که به معنای بالاتر بوده و در ورای خاصیت های عادی جهان عمل میک ند.

هایپر ایسلند محیط فوق العاده ای برای افراد جوان فراهم می کند تا همه بتوانند به خوبی زندگی و تحصیل خود را در هم بیامیزند و با تعادل هرچه بیشتر کار کنند. از این رو دانشجویان نیز بیشتر تمایل دارند تا ناممکن ها را ممکن کنند. دانشجویان تمایل دارند به کشف ناشناخته ها بپردازند و دنیا را با نوآوری هرچه بیشتر، گسترش دهند. در این دانشگاه هایپر ایسلند دانشجویان ترغیب می شوند تا به پرسش های متنوع پاسخ گویند و به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند.

البته در نظر داشته باشید که هیچ مدرسه یا دانشکده ای وجود ندارد که کاملا خوب یا کاملا بد باشد. ولی در دانشگاه هایپر ایسلند ، هیچ معلمی وجود ندارد و هیچ تکلیف یا پروژه ای داده نمی شود. دانشجویان، مشغول انجام پروژه های واقعی هستند و می بایست مهارت حل مساله را به بهترین نحو فرا گیرند. دانشجویان، روی فعالیت های مشترک تیمی تمرکز می کنند و مهارت های شغلی را به صورت موثر و نوآورانه دنبال می کنند. فعالیت های گسترده ای در دانشگاه هایپر ایسلند تعریف شده است که باعث رشد و گسترش دانشجویان شده و دانشجویان می توانند به خوبی دانش خود را گسترش دهند . هدف کنونی ما این است که دنیا را به گونه ای ببینیم که بتوانیم مهارت های موثر و تاثیر گذاری را از خود به جا بگذاریم و ابزارهای درونی را در دنیای دیجیتال به بهترین نحو به کار بریم. دید ما روی کل دنیا تاثیر خواهد گذاشت.

شما در دانشگاه هایپر ایسلند، زندگی کردن را یاد می گیرید.

دانشگاه هایپر ایسلند به شما کمک می کند که زندگی کردن را بیاموزید. نیازی نیست که همواره در یک کلاس حضور داشته باشید و نگران حضور و غیاب استاد باشید. برای دانشگاه هایپر ایسلند مهم این است که سبک زندگی آموزش داده شود. آموزش به معنای این است که فعالیت های حرفه ای را به گونه ای دنبال شود تا بتوانید جهان را به بهترین نحو تغییر دهید.

ارائه راهکارهای موثر در دنیای واقعی

دانشگاه هایپر ایسلند با بسیاری از رهبران و متخصصان در عرصه های مختلف صنعتی در ارتباط بوده و بسیاری از نیازهای روز دنیا را در زمینه نوآوری های صنعتی را مرتفع کنند. دانشگاه هایپر ایسلند قادر است که افراد و شرکت ها را به گونه ای پشتیبانی کند که در هر زمان آماده ورود به صنعت باشند.

دانشگاه هایپر ایسلند آماده پذیرش تغییرات است.

ما شرکت فعالانه ای در فناوری های به روز دنیا داریم. رهبرهای آینده کسانی هستند که به راحتی و با انعطاف هرچه بیشتر تغییر می کنند و الگوهای رهبری را به خوبیطی می کنند. دانشگاه هایپر ایسلند ، دانشجویان را به گونه ای پشتیبانی می کند که در آینده بهترین رهبران صنعتی در دنیا شوند.

از منابع بالقوه خود استفاده کنید.

دانشگاه هایپر ایسلند، مشارکت فعالانه ای با افراد دارد  و اهداف چالش برانگیزی را دبنال می نماید.

در دانشگاه هایپر ایسلند، تیم همه چیز است.

مشارکت در امور حرفه ای ، باعث رشد و گسترش شما می شود. شما می توانید با دید فعالانه ای به آگاهی عمیق و هرچه تمام تر برسید و اعضای تیم را ترغیب کنید تا به خوبی رهبری تیم را دنبال نمایید.

دنیای خود را تغییر دهید.

ما نمی توانیم در موقعیتی چالش برانگیز قرار بگیریم و هیچ تغییری در خود احساس نکنیم. ما با یکدیگر به بهترین نحوکار می کنیم و می توانیم در دنیا تغییرات گسترده ای ایجاد نماییم.

راهکارهای جدید برای تفکرات و آموزش در دانشگاه هایپر ایسلند

دوره های آموزشی دانشگاه هایپر ایسلند برای مشارکت های چالش برانگیز ، طراحی شده اند و به صورت شخصی قادر است از روش شناسی های گسترده به بهترین نحو استفاده نماید. مشارکت های تیمی نیز برای بسیاری از افراد مد نظر بوده است. ما راهکارهای جدیدی را معرفی می کنیم و ایده های جدید را بیان می کنیم که به شما کمک می کند تا دوره های تخصصی را راحت تر طی کیند.

هایپر ایسلند ، دانشگاهی است که همواره در حال رشد و گسترش است. دانشگاه هایپرایسلند ، دانشجویان متخصص و متعهد را جذب می کند و ما با یکدیگر در تلاش هستیم تا یک کار تیمی را راه بیندازیم و تغییرات مثبتی در خود ایجاد کنیم .

در دانشگاه هایپر ایسلند همه با هم برای حل مسائل تلاش می کنند.

دانش و توسعه برای زندگی بسیار ضروری است. ما هر کسی را ترغیب می کنیم که آموزش را در صدر زندگی خود قرار دهند. پس از بیست سال، بسیاری از افراد و سازمان ها قادر هستند که آماده ورود به بازار و محیط های کارگاهی شوند.

ما راهکارهای هوشمندانه و محصولات و خدمات را به گونه ای به کار می گیریم که یادگیری ما را سمت و سو بخشند. به همین ترتیب روش شناسی های جدید باعث می شوند که ما در زمینه تحقیقات قوی تر و غنی تر از قبل عمل کنیم.

روش شناسی و مشارکت ، فنون بسیار مهمی است که به حل مسائل پیچیده ما تا حد قابل توجهی کمک می کند. خلاقیت، تصمیم گیری و تفکر بحرانی و رهبری موثر و مباحث عاطفی هوشمندانه، مهارت هایی هستند که به ما امکان ادغام زندگی و شغل را با هم به ما می دهند.

ساخت زندگی بهتر و سازمان موثر تر

ما با سازمان های گسترده در جهان، در حال تعامل هستیم و می توانیم با اهداف گسترده تری کامل کنیم و بسیاری از افراد ، از شرکت در هایپر ایسلند، شاد و خوشحال هستند.

ساخت جوامع با توسعه پایدار

تقاضا برای توسعه پایدار و فعالیت های صنعتی به گونه ای است که نیازهای آینده را به راحتی می تواند پوشش دهد. به همین ترتیب شما می توانید رشد دراز مدت را در خود ایجاد کنید و افراد را ترغیب کنید که به راحتی بتوانند فعالیت های شغلی خود را گسترش دهند.

 

مشاوره رایگان در خصوص امور مهاجرت با تیم تخصصی پردیسان

www.pardisanstudy.com

02188322111

واتساپ اداری: 09012879183

تهران، بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2473، طبقه 4 واحد 7