اطلاعات تکمیلی دانشگاه هایپر ایسلند( قسمت ششم)

اصول طراحی

زمانی که شما بخواهید راه حل های اصلی را ارائه دهید می بایست اطلاعات دیجیتالی را به گونه ای مشخص نمایید که بیانگر روحیات وشخصیت شما باشد. شما می بایست مبانی طراحی و همچنین مفاهیم مربوطه را به بهترین نحو فرا گیرید. تعاملات بین طراحی و جست و جوی تفاوت ها را بین UI, UX می بایست بدانید.

هایپر ایسلند یک دانشگاه متفاوت است

هایپر ایسلند دانشگاهی است که هیچ معلمی ندارد، از هیچ کتاب متنی استفاده نمی کند و به دانشجویان هیچ تکلیف و پروژه ای نمی دهد. شما می بایست پروژه ها را در دنیای واقعی و براساس سبک زندگی خود انجام دهید و فرهنگ انسانی را در پروژه های خود انعکاس بخشید.شما در دانشگاه هایپر ایسلند قدرت کارافرینی خواهید داشت ومی توانید بیشترین تاثیر تحصیل را در زندگی خود احساس نمایید.

شغل شما انتخاب شما

از هر ده نفر دانشجوی دانشگاه هایپر ایسلند، هشت نفر می توانند حداکثر شش ماه پس از فارغ التحصیلی ، شغل خود یا کمپانی خود را راه اندازی کنند.

60 رده شغلی در هر هفته و برای هر کمپانی وجود دارد که برای دانشجویان و افراد فارغ التحصیل تعریف می شود.

176 کمپانی وجود دارد که دانشجویان که در دوره های هایپر ایسلند زندگی کرده اند می توانند در این شغل ها مشغول به کار شوند. شرکت هایی مثل اپلH& M  و B-ReeL, Volvo از این دسته هستند.

جامعه در حال دگرگونی است. نگرش های غنی و ارزشمندی وجود دارد که فعالیت های تجاری را تغییر شکل می دهند و می توان با آن ها فناوری های جدیدی ایجاد نمود. تغییر نیازها را می توان در طی 20 سال گذشته مشاهده نمود که در این 20 سال شاهد همکاری تنگاتنگ تمامی رهبران در صنایع مختلف در کل سطوح جهانی بوده ایم.

ما از نگرش ها و دانش عمومی برای طراحی دوره ها و برنامه های مربوطه به نحوی استفاده می کنیم که برای ورود عرضه و تقاضا به بازار کار کاملا آماده باشیم. به عبارت دیگر، تحصیل در هایپر ایسلند باعث می شود که شما بتوانید در شغل بهتر و در خور توجه تری مشغول به کار شوید.

اعطای مدرک تحصیلی تمام وقت به دانشجویان و آماده کردن آن ها برای ورود به بازار کار.

شما می بایست تلاش های بیشتری برای آموزش و یادگیری در دانشگاه هایپر ایسلند داشته باشید. دانش و اطلاعات مختص شما است و برای فعالیت های صنعتی و همچنین به کارگیری استراتژی ها در دنیای واقعی به کارتان می آید.

اعطای مدرک مستر یا کارشناسی ارشد در قرن بیست و یکم

همکاری تنگاتنگ نیروهای متخصص صنعتی باعث شده است که فعالیت های دانشگاه هایپر ایسلند تحت تاثیر قرار گیرد. برنامه های تحصیلی هایپر ایسلند به آموزش فرایندهای تجاری و همچنین یادگیری قوی در زمینه های جدید نیاز دارد.

برنامه های تخصصی هایپر ایسلند

مدیریت دیجیتال MA

طراحی دیجیتال

مدیریت طراحی MA به صورت پاره وقت در آسیا

مدیریت طراحی دیجیتال یا MA به صورت پاره وقت در اروپا

ارائه برنامه های درسی متمرکز بر شغل

برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه هایپر ایسلند به گونه ای است که متمرکز بر شغل بوده و هدف آن ارتقا مفاهیم و نگرش ها و همچنین توسعه مهارت ها و دانش و اطلاعات گسترده فردی بوده است و باعث می شود که در دنیایی که ما کار می کنیم بتوانیم به صورت سودمندانه تری در مورد فعالیت های تجاری متمرکز باشیم.

انجام پروژه ها در محیط های واقعی

در دانشگاه هایپر ایسلند شما خواهید آموخت که چگونه با مشتریان واقعی در تعامل باشید و فرایندهای تجاری خودتان را شکل دهید. بر شما تاکید می شود که از تجربیات دیگر ان به خوبی استفاده کنید و با استفاده از ابزارها و روش های جدید ، به فعالیت خود ادامه دهید.

توسعه فرایندهای صنعتی

همه برنامه های موجود در هایپر ایسلند به شما کمک می کند تا طراحی و توسعه فعالیت های خود را در دست متخصصان  صنعتی قرار دهید. این امر باعث می شود که با اطمینان هرچه تمام تر به مهارت ها و تخصص های خود نیازهای امروز و فردای جامعه را مترفع نمایید.

لزوم آموزش کار تیمی

شما در دانشگاه هایپر ایسلند یاد خواهید گرفت که چگونه روی فعالیت های حرفه ای خود و کارآفرینی متمرکز باشید و به این ترتسیب می توانید فرایندهای دنیای دیجیتال خود را به بهترین نحو اداره کنید . همچنین مدیریت و خلاقیت شما وابستگی شدیدی به گسترش دپارتمان کاری شما خواهد داشت.

دوره های آموزشی دانشگاه هایپر ایسلند

شما می توانید به صورت پاره وقت، در بعد از ظهرها و یا در آخر هفته ها به صورت آنلاین در دوره ها و کلاس های آموزشی دانشگاه هایپر ایسلند کار کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با ابزارهای جدید و روش ها کار کنید و چگونه فعالیت های کارگاهی خود را در یک محیط واقعی گسترش دهید تا بتوانید به نتایج واقعی و ارزش گذاری شده دست یابید.

دوره های ارائه شده در این دانشگاه در ذیل آورده شده اند:

دوره طراحی

یک دوره پنج روزه که به شما کمک می کند ارزش های خدمات طراحی را به خوبی بشناسید و تجربیات مشتریان برای شما کاملا آشکار شود.

خدمات طراحی، روش شناسی را به شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا چشم انداز مشتریان کمپانی خود را به خوبی بشناسید. به همین ترتیب می توانید انگیزه های مشتریان را کاملا متوجه شوید و همین طور به شما اجازده داده می شود تا معیارهای مشتریان را به خوبی بشناسید و بدانید که آن ها از سازمان شما چه انتظاری دارند. مهم است که بدانید تا چه میزان برای مشتریانتان ارزش دارید و بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کمپانی یا شرکتتان می بایست روی چه موضوعاتی متمرکز باشد.

این دوره به شما کمک می کند تا برنامه ریزی و سازمان دهی را به خوبی فرا گیرید و بدانید که چگونه با افراد تعامل برقرار کنید تا کیفیت تعاملات بین سازمان شما و مشتریان شما به بهترین نحو انجام گیرد. همچنین این امر به شما کمک می کند تا با مشتریانتان احساس یک دلی داشته باشید و خدمات خود را به گونه ای کاربرپسندانه ارائه دهید تا در بازار رقابت، کوی سبقت را از همرده های خود بربایید.

شما در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه از دانش و مهارت های خود به بهترین نحو برای کار استفاده کنید.

دانش و اطلاعات

این دوره به شما کمک می کند تا بفهمید:

اصول و روش های موجود برای مشتری مداری چیست؟

چگونه از داده ها و ابزارهای تحلیلی برای ارتقا سرویس ها و خدمات استفاده می شود.

در چه زمانی و چگونه ابزارهای طراحی به مشتریان کمک می کند.

با تغییر رفتارهای مشتریان و همچنین تاثیر مدل های فرایند های تجارت دیجیتال، چگونه می توان مشتریان وفادار را برای خود نگاه داشت؟

مهارت ها

سازمان دهی ، اجرا و ارزیابی روش های طراحی و همچنین پشتیبانی از اهداف سازمانی

بیان ایده ها و مفاهیم و برنامه ریزی های تجاری

ارتباط با نگرش های جامعه شناسی و نیازهای انسانی

توسعه مهارت های مشتری شناسی برای فهم نیازهای مشتری و چشم اندازهای وی

توافق با روش های متفاوت طراحی

توسعه و بهبود روش های طراحی

ارائه راهکارهای قطعی برای مشتری مداری و تامین نیازهای مشتریان

بیان استدلال هایی مبتنی بر روش های کاربر محور

تغییرات سازمانی و مدل های مشتری محور

در ذیل به صورت خلاصه به سایر دوره های ارائه شده می پردازیم.

دوره های مربوط به نیروهای انسانی

این دوره راهکارهای جدیدی برای مدیریت نیروی انسانی و همچنین پشتیبانی از فناوری های دیجیتال ارائه می دهد.

دوره مربوط به نوآوری

دوره جدیدی که مربوط به کالاها و فرایندهای جدید و نو در عرصه جهان است.

آزمایشگاه تجربیات کاربران

بیان چگونگی روش های طراحی وپیاده سازی این روش ها برای کاربران و توسعه فعالیت های تجاری مبتنی بر نیازهای مشتریان

طراحی های کاربر محور

این دوره ، طراحی های دیجیتال را به گونه ای آموزش می دهد که مبتنی بر نیازهای مشتریان باشد.

استراتژی های دیجیتال

یادگیری مهارت ها و روش ها و دستیابی به ابزار ها و استراتژی های دیجیتال پایدار برای رسیدن به مهارت های کسب و کار

بازاریابی رسانه ای اجتماعی

شما می بایست در مورد چگونگی ارزش گذاری گروه های هدف و همچنین ایجاد تعاملات بین مشتریان و همچنین ترغیب آن ها در کانال ها و رسانه های اجتماعی ، به خوبی کار کنید.

بیان اصول کاری

ارائه یک دوره سه روزه برای ارتقا قابلیت ها و همچنین تغییر در بازار کار به منظور کمک به توسعه های سازمانی

روش های طراحی و بیان تسهیلات و امکانات موجود

پروژه های در دست اقدام و طراحی و مدیریت ها باعث می شود که به بهترین نحو، مشتریان را مدیریت کنید.

تغییرات در بازارهای تجاری

این دوره ای است که به شما کمک می کند تا سازمان ها را به بهترین نحو شکل دهید. این دوره به گونه ای است که می توانید روش ها و ابزارها را برای توسعه های سازمان دهی شده ارائه دهید.

 

 

مشاوره رایگان در خصوص امور مهاجرت با تیم تخصصی پردیسان

www.pardisanstudy.com

02188322111

واتساپ اداری: 09012879183

تهران، بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2473، طبقه 4 واحد 7