اخذ ویزای تحصیلی در کانادا

گرفتن ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای کانادا از طریق تحصیل را می توان سکوی پرتاب شما برای آینده در نظر گرفت. دانشجویانی که از ویزای تحصیلی استفاده می کنند ، قادر هستند که اجازه تحصیل در کانادا را داشته باشند و با توجه به سپری کردن زمان اقامت خود، درخواست اقامت پس از تحصیل در کانادا را هم می دهند. اخذ ویزای کانادا از طریق تحصیل را می توان بهترین گزینه برای ورود به خاک کشور کانادا دانست و به این ترتیب قادر خواهید بود که از شرایط بهینه اقامتی و تحصیلی کشور کانادا، بهترین بهره را ببرید. در شرایط کلی، یکی از راهکارهای اخذ ویازی کانادا را می توان از طریق تحصیل در این کشور، دانست. به منظور مهاجرت تحصیلی به خاک کشور کانادا شما می بایست در ابتدا از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید  وبرنامه تحصیلی خود را ارتقا بخشید. تحصیل در کشور کانادا در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا قابل ارائه است . برای دریافت ویزای تحصیلی در کشور کانادا، شما نیاز دارید تا شرایط کلی و شرایط اصلی ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید. برای این که ویزای کاناادا را از طریق تحصیل دریافت نمایید، در مرحله اول می بایست اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از سمت دانشگاه محل تحصیل خود نمایید.

به منظور موفقیت یک پرونده شما می بایست تمامی مراحل را با دقت هرچه تمام تر انجام دهید و به این ترتیب شخص می تواند از این طریق وارد کشور کانادا شده و به ادامه تحصیل بپردازد. از جمله عواملی که برای دریافت ویزای تحصیلی درکانادا، برای شما بسیار تاثیر گذار است، اعتبار مدارک تحصیلی شما، داشتن سطح خوب زبان انگلیسی و داشتن انگیزه نامه و ارائه مدارکی که عدم برنامه سکونت و پناهندگی شما را اثبات کند، می باشد. ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی و داشتن سن مناسب و فاصله کم تحصیلی نیز در اخذ ویزای کانادا تاثیر دارد.

تحصیل در کانادا در مقاطع زیر 18 سال یعنی مدارس، کالج ها، دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ودکترا، انواع دوره های کارآموزی و فلو شیپ و ... ارائه می شود. از جمله مزایای تحصیل در کشور کانادا می توان به این مورد اشاره نمود که شما می توانید خانواده خود را ( همسر و فرزندان خود را ) به کانادا ببرید. همچنین نکته جالب توجه این است که شما می بایستی برای اجازه کار تمام وقت پس از تحصیل خود در کشور کانادا، به اداره مهاجرت این کشور درخواست دهید.

با ما همراه باشید و از مشاوره تخصصی تیم پردیسان بهره مند شوید.

تهران- بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475- طبقه 4 واحد 7  

تلفن: 02188322111

@pardisanstudy