اخذ دعوت پی آر با سرمایه گذاری در کانادا

نکات تکمیلی در مورد سرمایه گذاری در کانادا

یکی از کشورهای بسیار مشهور که متقاضیان مهاجرتی در تلاش برای اخذ اقامت دائم در آن هستند و درخواست اخذ اقامت دائم در این کشور را دارند، کشور کانادا است. کشور کانادا در شمال نیم کره شمالی واقع شده و از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی، گسترش یافته است. مرز مشترک کانادا، ایالات متحده امریکا بوده و بلندترین مرز زمینی در جهان می باشد.

در زبان فارسی، کانادا براساس تلفظ فرانسوی این کشور رواج یافته است. کانادا یکی از کشورهای گروه هشت بوده و سازمان همکاری و اقتصادی و توسعه، در این کشور واقع می باشد. کشور کانادا، منابع غنی و صنایع پیشرفته ای دارد و در زمینه های خودروسازی، صنایع شیمیایی، نفت و صنایع غذایی، چوب و کاغذو صنایع معدنی و فلزی و شیلات، بسیار شناخته شده است.

کشور کانادا از نظر صنعت و فناوری، کشوری فوق العاده پیشرفته بوده و سیستم اقتصادی این کشور به شدت به ایالات متحده امریکا، وابسته دارد. به ویژه در بخش بازرگانی و داد و ستد.

این وابستگی به امریکا سبب شده است که کشور کانادا رابطه اقتصادی فوق العاده پیچیده و بلند مدتی داشته باشد.  کشور کانادا به منابع طبیعی گرانبهایش بسیار وابسته است. کشور کانادا، در وضعیت اقتصادی فوق العاده مطلوبی قرار دارد و شرایط بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور به حساب می آید. این شرایط مناسب سرمایه گذاری، به ویژه برای افرادی که در زمینه های متفاوت بازرگانی واقتصادی، قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، بسیار حائز اهمیت بوده و برای افرادی که در یکی از ایالات امریکا، به تحصیل می پردازند پیشنهاد می شود که در صورت واجد شرایط بودن اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نمایند.

در شرایط کلی، مبلغی که برای نوع سرمایه گذاری کانادا مورد نیاز است، یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا می باشد. شخصی که متقاضی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم در این کشور است، می بایست دارایی  و املاک و حساب بانکی و بورس و سهام را به ارزش نهایی یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا، به دولت کانادا عرضه داشته و از این مبلغ 800 هزار دلار آن را به دست دولت کانادا، به ودیعه سپرده و این مبلغ پس از گذشت 6 تا 7 سال به شخص سرمایه گذار باز پس داده خواهد شد. موسسات مالی و اعتباری مهم کانادا که با وکلای رسمی دولت کانادا، مواجه هستند می بایست با پرداخت 800 هزار دلار ، به دولت کانادا، ریسک این کار را بر عهده بگیرند و پس از این که یک سال، از این قرارداد گذشت، نتیجه مثبت اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا به فرد متقاضی را دریافت نموده و این مدرک را در سایت دولت کانادا قرار دهند. بنابراین پس از گذشت این مرحله که اسم متقاضی سرمایه گذاری روی سایت قرار می گیرد، شخص سرمایه گذار می بایست مبلغی معادل 210 هزار دلار کانادا را به یکی از موسسات مجاز مالی و اعتباری کانادا پرداخت نموده و در بین 6 ماه تا یک سال بعد قادر به اخذ دعوت پی آر و اقامت دائم کانادا خواهد بود.

هرگونه سوالی داشتید با ما تماس بگیرید!

تهران- بالاتر از میدان ونک جنب بانک سامان پلاک 2475- طبقه 4 واحد 7

تلفن: 02188322111

@pardisanstudy